BiolHumus

Wybierz rodzaj nawozu z menu powyzej.


Biolhumus to nawóz organiczno-mineralny. Gwarantem wysokiej jakości tego nawozu jest to,że głównym surowcem jest wermikompost, uzyskiwany z własnej hodowli dżdżownic kalifornijskich,wzbogacony domieszką składnika mineralnego.

Biohumus (wermikompost)- jako główny surowiec biolhumusu jest w pełni naturalnym nawozem zawierającym pełną gamę makroskładników (azot ,fosfor,potas) magnez siarka oraz mikroelementów (żelazo, miedż ,cynk ,molibden) w postaci łatwo przyswajalnych przez rośliny. Sprzyja rozwojowi pożytecznych mikroorganizmów glebowych,które wpływają na równowagę biologiczną ekosystemu. Poprawia strukturę podłoża, sprawia że staje się ono pulchne i dobrze natlenione a jednocześnie zatrzymuje wodę. Można go stosować w większej ilosci bo nigdy nie jest go za dużo.

Wzbogacając biohumus substancjami mineralnymi otrzymujemy wysokiej jakości nawóz organiczno-mineralny Biolhumus, który zapewnia szybki wzrost, prawidłowy rozwój roślin, długie i obfite kwitnienie, intensywne wybarwienie liści i kwiatów, zwiększa żywotność oraz naturalną odporność roślin na choroby.