Mineralit ®

Wybierz rodzaj nawozu z menu powyzej.


Mineralit to wieloskładnikowy nawóz mineralny WE (koncentrat). Wyprodukowany z komponentów o najwyższej jakości z dodatkiem mikroskładników pokarmowych. Surowce do produkcji pochodzą ze sprawdzonych renomowanych firm.Oferujemy szerokii bogaty asortyment wydajnych i ekonomicznych nawozów, dla roślin uprawianych w doniczkach, na tarasach i balkonach oraz w ogrodzie.

Dzięki precyzyjnie dobranej kombinacji głównych składników pokarmowych w formie łatwo przyswajalnych przez rośliny oraz zwiększonej ilości żelaza i innych mikroelementów nawóz Mineralit skutecznie działa na wzrost roślin, wzmacnia system korzeniowy, zwiększa przyrost masy zielonej, wzmacnia i wydłuża okres kwitnienia,reguluje proces fotosyntezy oraz zwiększa odporność roślin na choroby.

Nawóz produkowany w postaci koncentratu jest skuteczny, wydajny i ekonomiczny. Z 1-go litra koncentratu otrzymuje się do 200 litrów gotowego roztworu do nawożenia roślin. Stosujmy mineralit odpowiedni do rośliny bo tylko on posiada te składniki pokarmowe, których zapotrzebowanie rośliny jest największe.