Oferta

Używana do podlewania woda wodociągowa jest rozcieńczonym roztworem różnych soli i substancji na których obecność rośliny rozmaicie reagują. Woda z kranu posiada w nadmiarze składniki prowadzące do szybkiego zasolenia podłoża, co po pewnym czasie utrudnia normalne zapotrzebowanie roślin w składniki pokarmowe w końcu powoduje choroby. Z reguły podłoże zawiera niezbędne składniki pokarmowe, roślinom rosnącym dłużej w tej samej doniczce ich zapas się wyczerpuje. Składniki pokarmowe ulegają zużyciu już po kilku miesiącach, muszą więc być uzupełniane przez nawożenie. Rośliny potrzebuja nawozu łatwo przyswajalnego, bogatego w mikroelementy i dostępnego dla korzeni w jak najkrótszym czasie. Dla większości roślin polecane są nawozy wieloskładnikowe do których zaliczamy nawozy Biolhumus i Mineralit, dostępne na rynku w formie płynnej, łatwe w dawkowaniu. Przy nawożeniu roslin najważniejsze jest właściwe dawkowanie, dlatego stosujmy się do zaleceń podanych na opakowaniu nawozów Mineralit i Biolhumus. Lepiej jest zawsze nawozić mniej ale za to częsciej. Większości roślin wystarcza cotygodniowe nawożenie.

W ofercie firmy znajdują się płynne nawozy organiczno-mineralne BiolHumus i mineralne WE Mineralit®.

BiolHumus nawóz organiczno-mineralny. Gwarantem wysokiej jakości tego nawozu jest to, że głównym surowcem jest wermikompost, uzyskiwany z własnej hodowli dżdżownic kalifornijskich, wzbogacony domieszką składnika mineralnego.

Mineralit® wieloskładnikowy nawóz mineralny WE (koncentrat). Wyprodukowany z komponentów o najwyższej jakości z dodatkiem mikroskładników pokarmowych. Surowce do produkcji pochodzą ze sprawdzonych renomowanych firm. Oferujemy szeroki i bogaty asortyment wydajnych i ekonomicznych nawozów, dla roślin uprawianych w doniczkach, na tarasach i balkonach oraz w ogrodzie.

Wybierz interesujący Cię rodzaj nawozu z menu powyżej